קהילה עובדת

תודה לכם חברי קהילה יקרים, האפשרות למצוא חברים שבמקום להאמין למחשבות המלחיצות שלי הם עוזרים לי לחקור אותן – היא עצומה בחשיבותה עבורי. ואוקיי צילה, אז אני רוצה לומר לך תודה ענקית, תודה על מי שאת, על הקול שלך, על החיוך שלך, תודה על התהליך שאת עושה עם עצמך…   המשך כאן

מפגש מרחוק בטלפון

הרגשתי מצוקה כל כך גדולה עם עצמי, כל הצדדים נפגעו. התקשרתי לצילה הרטמן. לאט ובעדינות הצלחתי להוציא את המוץ מהתבן, להבין ולהרגיש איפה טעיתי, למה טעיתי, איך אפשר בעתיד לא לטעות שוב. אני מרגישה שהרגשות השליליים שלי כלפי עצמי נמוגים ובמקומם אני מגלה כלים פרקטיים של פעולה נכונה. בעיקר חשוב לי לשתף אתכם בתחושת השלמות שאני מרגישה אחרי "עבודה" כזו. אני מרגישה שלווה מהסוג שממלא אותי באהבה ומאפשר לי להמשיך בחיים ממקום סובלני יותר כלפי עצמי וכלפי האחרים. חשוב לי לספר לכם שיש אפשרות כזאת. כשנקלעים למצוקה, אפשר לשוחח בטלפון פחות משעה ולהרגיש אח"כ שלווה גדולה. ככה זה עם צילה.

מפגש אישי

"אחרי שנים של ניסיון להגיע לשלווה ולשלום עם עצמי, הפגישות אתך פתחו לי את הדלת אל עצמי." עליסה כץ

מטופלת

צילה יקרה, לקח לי  ה מ ו ן  זמן להגיע להבנה שהגעתי אליה, בעזרתך, אתמול בטיפול. הדברים אמנם היו ידועים לי אך לא הקשר הברור בינם לבין התנהלותי ובחירותיי. לאחר הטיפול חשתי רווחה והקלה גדולה. אח"כ אפילו חשתי תחושת חיות ושמחה. במשך הלילה ישנתי היטב! (זו הצלחה מיוחדת בימים אלה) (שם חסוי).

Help Line

Dear Tzilla, Your facilitation has made a difference… Thank you for helping me lightening up my heart (and that of my parents) again through your own inner work and light and your facilitation. Love Heike.

בוקר ששי

הגעתי ללא ציפיות ופתוחה לחוויה חדשה, קיבלתי כלי להיכרות עם עצמי ולאופציות לשלווה פנימית. צילה את מדהימה! העברת את המפגש עם המון כריזמה וברגישות רבה. אין ספק שאת האדם לעבור איתו את הסדנה הזו. יפעת מרכוס.

דור שני

הסדנה היתה ממוקדת וחדרה לשכבות פנימיות ביותר. קבלתי קשב ותובנות. זה היה מתיש אבל אני שמחה שעשיתי את הסדנה. היא היתה מאד חשובה עבורי. צילה נתנה את כל כולה, נכחה שם ב- 100% איתנו בכל התהליך שעברנו. זו חוויה חד פעמית ומעשירה שהותירה אותי עם המון כלים לשימוש מתמשך. פזית.

ניוז לטר

מזל טוב לך, צילה, להולדת הנכדה. את לא מכירה אותי – אני מקבלת ממך מיילים ואוהבת אותם ולכן בחרתי לברך אותך בדרך זו. הרבה אושר, חני

קולגה

את מורה לחיים בכל רמח אבריך! את אנושית, את מביאה את האנושיות שלך ואת הכמיהה שלך לתת לאנשים כלי שישחרר אותם מעצמם… להשתמש בכותרת "העבודה משחררת" דורש אומץ! חיבוק ענק לך אישה יקרה, פורצת דרך! נוגה גזית.

בוגרת קורס

צילה יקרה, לאחרונה אובחנתי כחולת סרטן השד. פתאום חזרה אלי שיטת "העבודה" שלמדתי איתך. עשיתי חקירה: "אין לי כח לזה". ההשפעה הייתה מדהימה. גיליתי כמה המחשבה הזו מחלישה אותי ואיזה כוחות פורצים בלעדיה. אני רוצה עוד "עבודה"! המון תודה שחשפת אותי לאוצר הזה. שלך, ענת.

תלמידה

גיליתי קבוצת "עבודה" ובה לומדים את הגישה של ביירון קייטי. באתי לתהליך ממוקד של חודש וגיליתי דרך לשינויי קטן בחיים שלי, שעוזרת להתחבר למקום נבון ואמיתי מול עצמינו. בנוסף, זכיתי להכיר אישה יקרה ומטפלת מופלאה שמעבירה את הידע בצורה הכי נעימה ומדוייקת שאפשר לבקש. אז רציתי להביא לידיעת הסקרניות ולהגיד תודה! גילי שפיגלר.

מהמדיה

תודה לך מקרב לב על קורס האינטרנט היפה, הברור והמובנה כ"כ שהענקת לי/לנו. שמחתי ללמוד ולו מעט על  "העבודה" ואין ספק שארצה להעמיק בלימוד זה, בהמשך. שלך בהוקרה, חדווה.

מטופלת

שלום צילה, העבודה שעשיתי אתך (בקשר לבת) הייתה משחררת, מקלה. אפשרה לנו כמה ימים של תקשורת ויחסים מסוג אחר. מדהים איך שיחה של שעה ורצף של שאלות שהן לכאורה כל כך פשוטות עושים הבדל כזה. את היית מאוד מאפשרת, קשובה, ממוקדת, לא נותנת לברוח למקומות אחרים ולסיפורים. תודה על הכל! דגנית.

בוגרת קורס

The course was wonderful. It has been an incredible journey for me both personally and professionally. Tzilla guided, facilitated & thought with care, compaction, wisdom and humor. The Work is an enormous blessing and Tzilla has been the kind and generous messenger of this blessing. Thank you. lisa Bloom.

מפגש אישי

עד שלא הגעתי אלייך לא הכרתי את עצמי …, ציפי רן.

מפגש אישי

המון תודה, אני בטוחה שעוד נתראה. רק משפט קטן: את מעולה. אני מאוד מנוסה בטיפולים ייעוצים סדנאות ועניינים. את ממש ברמה גבוהה, אני אומרת לך את זה כי נדמה לי שאת לא לגמרי יודעת את זה. מיכל.

הרצאה

צילה יקירתי, אני מעריכה מאד את מה שאת עושה בשיטת ביירון קייטי. הדבר עלה בדיון הכאוב שהיה בנושא שני העמים היושבים בציון. אני חושבת שזה מעניין וחשוב ביותר. הצליחי!!! אולי מה שלא מצליח בפוליטיקה יצליח במקומות אחרים. כרמלה.

סדנה

צילה היקרה, רציתי להודות לך על סדנה מצוינת. העבודה איתך ברורה ומדויקת. יכולת ההקשבה והקליטה שלך מצוינת ומעידה על מקצועיות ברמה גבוהה ביותר. אני מקווה שהפנמת החומר תאפשר לי את ההתפתחות לה ציפיתי. אשמח להמשיך לעשות את העבודה עפ"י קייטי בהנחייתך גם בעתיד. תודה מכל לב ויישר כוח, עדינה.

ניוז טלר

צילה שלום, זו הפעם הראשונה שאני מרגישה כל כך טוב לתת ביקורת. את מפתיעה אותי כל פעם מחדש. בכל פעם שאני קוראת מסר ממך אני נתקפת דחף עז לעשות את "העבודה". המילים שלך מאד ממוקדות ומדויקות. אני מקווה שיצא לי גם לעבוד אתך. הלימה.

Help Line

צילה שלום, חוויתי את עשיית העבודה עמך כמה פעמיים במסגרת ההלפ-ליין של ביירון קhיטי וזו הייתה חוויה עמוקה. למדתי שזה "ענייני" להיות מסוגלת להיות במרחב הפנימי ולא לתת למשהו חיצוני להשפיע עליי. אני מקווה שיצא לי לעבוד אתך שוב. הלימה.

בוקר ששי

צילה מעבירה את שיטת "העבודה" בצורה ברורה וחדה, ללא פשרות, בלי ביישנות או ויתור לעצמי. צילה מאפשרת צלילה עמוקה לתוך מצולות הנפש והבנה ש"הבעיה" נפתרה עוד לפני שאני עצמי הייתי מודעת לכך. תודה, יאנה.

במדייה

אני מברכת אותך, צילה, כל פעם שאני רואה את שמך על הצג של המחשב שלי. אני אוהבת את דרך העבודה שלך והמסרים מה'עבודה' של בירון קייטי שאת מעבירה אלי. זו עבודה חכמה, רגישה ופוגעת בול. אשמח לקבל ממך כל דבר שישביח ויעשיר את עבודתי כמטפלת ומאמנת, בכבוד ואהבה, רוני לרנר.

קהילה עובדת

צילה יקרה, חשוב לי לומר לך עד כמה אני מעריכה אותך כבן אדם ועל מה שאת עושה למען הקהילה "שלנו" של העבודה, שבלעדייך היא לא הייתה קיימת. רק אמש שמעתי עוד הרצאה בקבלה ועל כך שלמעשה ההתקרבות לבורא היא לא למלמל תפילות אלא להתקרב למהותו שהיא הנתינה, ואת לדעתי מגלמת זאת בנתינה שלך. אני אסירת תודה כל כך על החוויות שאני עוברת במפגשים שלנו, ועל ההתקדמות שלי, קטנה ככל שתהיה. אני אסירת תודה שאת קיימת ושזכיתי שדרכינו יפגשו. מאחלת לך חיים של שמחה, הכרה בערך עצמך, אוהבת אותך, נחמה.

Help Line

I just wanted to say thank you for working the whole worksheet. It made such a difference. The concept of being a success is something I would have missed out on completely, and now it is like a little miracle. It feels so right. So different than the shame and fear I usually feel. With sincere appreciation. Amy Christine

תלמידה

צילה יקרה, עזרת לי לראות שיש בי אופטימיות אין סוף ושאני תמיד בוחרת בה – אני אישה מאושרת, תודה, שרסטין.

סדנה

היי צילה, נהניתי מהסדנה ויצאתי בתחושה של חזרה לפשטות שלי. לא כל כך ידעתי למה לצפות לפני הסדנה והנה היא ענתה על ציפיותיי… שנה טובה, דניה גוטיארז.

דור שני במדייה

צילה מה שהכי אהבתי אצלך זה לראות שלא בא לך בקלות להעביר שידור, המצלמה והמסך וכל זה, ושצריך אומץ לכותרת "העבודה משחררת", ובכל זאת את עוקבת אחרי ההוראות הפשוטות שלך מבפנים! שליחות של ממש. חוצמזה שהיית יפה וקורנת. השראה! תתי.

קולגה

(בעקבות שידור רדיו בנושא דור שני לשואה)
צילה, האזנתי בנשימה עצורה … העברת את זה באופן מאוד שוטף ונעים … כל הכבוד. ירון ספקטור.

דור שני במדייה

צילה יקרה, היה מדהים לשמוע אותך מסבירה את העבודה ומעבירה אותה בתוך הנושא הרגיש הזה של השואה. כל כך רגועה, אמיתית ועדינה, מדברת בשטף ישר מהלב, ומציגה בדוגמה אישית! את מראה את הדרך לרוממות נפש ואמון דרך העבודה. no exception. תודה על החדות, הצלילות, האמיתיות. סנדרה יוסף-חסידים.

קולגה

חוויתי את "העבודה" עם צילה מספר פעמים בנקודות זמן שונות בחיים, ואת הבהירות וההקלה אחרי מפגש. היא מקצועית ונעימה וקשובה ואדם נפלא. ממליצה בחום… נילי תלמי.

קהילה עובדת

שמחתי להרגיש אותך דרך האיפשור שנתת לי – זו הייתה חוויה של דיוק חסר פשרות שהביא לי בהירות פנימית ואיפשר לגעת במקור. זה נתן לי הרגשה ש"זה הבית שלי"… תודה על ההתעניינות, צילה, נתראה. ליאורה.

ניוז לטר

צילה יקרה שלום וברכה, מרגש אותי לקבל ממך הזמנות ומסרים. למרות שאיני לוקחת חלק בסדנאות אני קוראת בעניין את דברייך, מתעשרת וחוזרת כל העת ל"עבודה". ברגעי קושי והתלבטויות, אני נעצרת, נזכרת בציטוטים שלך: ש"אין קיצורי דרך" וש"זה כמו טיפות על סלע", ואז מבינה שאני בתהליך בו טיפה נוספת לטיפה, עד שמשהו נבקע, ומהבקע נובט משהו חדש שעוזר לי לצמוח. מודה לך על הכל, מיכל.

קורס אינטרנט

צילה שלום ושנה טובה, אני מאוד אוהבת את הדרך שלך להסביר את העבודה. אני מרגישה שאת מחייה את העבודה בתוכי באופן חדש, באופן קליל וחי. הדרך שלך מאפשרת לי לפתוח עוד ערוצים בתוכי, ולי זה מרגיש נפלא. על כך, אני מודה לך. אורלי.