מיועד לאנשי מקצוע ומטפלים שרוצים להעשיר את ארגז הכלים שלהם ולדייק את הכלי כדי להשיג מקסימום התוצאות.

רבים מאנשי האימון והטיפול פוגשים בשיטת "העבודה" של ביירון קייטי במהלך הכשרתם ופעילויותיהם. שיטה זו נראית פשוטה מאוד, והיא אכן כזאת – ארבע שאלות וארבעה היפוכים, שבעזרתם נוכל להרפות את אחיזתנו מהסיפורים שכָּפינו על עצמנו, ולגלות מי אנו באמת.

נדמה, כי הכלים הנרכשים בעת ההכשרה האימונית, וכן הניסיון המצטבר בעבודה השוטפת, יכולים להוות בסיס להפעלת שיטת "העבודה". ובכל זאת – אנשי מקצוע רבים מתאכזבים לגלות, כי אינם מצליחים להגיע לתוצאות בעלות ערך בעזרתה. הדבר מביא, כמובן, לעוגמת נפש הן עבור המטפל והן עבור המטופל.

מדוע זה כך? הרי שיטת "העבודה" מיושמת במקומות שונים בעולם, והצלחותיה הרבות מתועדות ומוכחות!

הסיבה, ככל דבר הקשור לשיטת "העבודה", פשוטה מאוד: השיטה שונה מהמוּכּר לנו.

הרציונל העומד בבסיס שיטת "העבודה", הטרמינולוגיה שלה, הדרך שבה יש ליישמה ואף האינטראקציה שהיא דורשת בין המטפל למטופל – כל אלה שונים בתכלית ממקביליהם בעולם האימון והטיפול. כל הידוע לנו מעולם האימון והטיפול אינו מספיק על מנת להבין את השיטה לעומק ולהפעילה באופן יעיל. אם ברצוננו לעשות שימוש בשיטת "העבודה", עלינו ללמוד אותה באופן מעמיק.

ולשם מה, בעצם? הרי אנו כבר מכירים שיטות אימוניות רבות וטובות…

ראשית, שיטת "העבודה" הינה ממוקדת מאוד ביחס לשיטות אימוניות אחרות. אחרי פגישה אחת האדם יכול לצאת עם נקודת מבט שונה לחלוטין על הדברים. לבד מחיסכון בזמן ובכסף, השיטה מאפשרת גם "חיסכון" במשאבים נפשיים: ההתבוננות בחיינו ובסביבתנו נעשית באופן ממוקד. המיקוד מקרין על כל ההוויה שלנו.

בנוסף, השיטה מתאימה לכל אחד, ולכל נושא בחיים: כסף ועבודה, דימוי גוף, דימוי עצמי ושיפוטים עצמיים, הורות, מערכות יחסים, התמודדות עם מחלה, מוות ושכול ועוד. השיטה מתאימה גם לעבודה בטלפון ובאינטרנט.

אני מציעה קורס מעשיר וייחודי, שבו תוכלו להעמיק ולגלות את ערך "העבודה". תכני הקורס ואופן העברתו מבוססים הן על ניסיוני הרב בשיטת "העבודה" ובאימון בכלל ויכולת התבוננות עמוקה וחדוּת השימוש בכלי.

אתם מוזמנים לבוא ללמוד, להעמיק ולחוות
ולקבל כלים יישומיים לעבודה פשוטה
נוחה, מדויקת ומיטיבה

השאירו פרטים כאן ואחזור אליכם עם מועד ופרטי הקורס.

בברכה,

צילה.